سربروس آموزش اموزش میلیون دستگاه فرهنگیان

سربروس: آموزش اموزش میلیون دستگاه فرهنگیان آموزش پرورش اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار اجتماعی مدیر اداره ارشاد جرمی مرتکب نشده است/ اگر قرار به این‌گونه برخوردها باشد سنگ ر

فرماندار مشهد در تصویر العمل به بازداشت مدیر اداره ارشاد این شهر گفت: ما این روند را تأیید نمی‌کنیم و این روند مناسبی نیست. اگر او به علت حاشیه‌های کنسرت برج سل

مدیر اداره ارشاد جرمی مرتکب نشده است/ اگر قرار به این‌گونه برخوردها باشد سنگ ر

فرماندار مشهد: مدیر اداره ارشاد جرمی مرتکب نشده است/ اگر قرار به این گونه برخوردها باشد سنگ روی سنگ بند نمی شود

عبارات مهم : اداره

فرماندار مشهد در تصویر العمل به بازداشت مدیر اداره ارشاد این شهر گفت: ما این روند را تأیید نمی کنیم و این روند مناسبی نیست. اگر او به علت حاشیه های کنسرت برج سلمان بازداشت شده است باشد، تاجایی که ما اطلاع داریم، در این عنوان نقشی نداشته و وظیفه قانونی خود را انجام داده است.

محمدرحیم نوروزیان فرماندار مشهد در گفت وگو با «اعتمادآنلاین» راجع به بازداشت مدیر اداره ارشاد این شهر گفت: بر اساس آخرین اطلاع اوتا دیشب در بازداشت بودند. آقای استاندار و مدیرکل ارشاد استان هم پیگیر هستند. تا دیشب که پیگیر بودیم نتیجه ای نداد و گفتند که چیز خاصی نیست و باید یکسری سؤال شود. در عین حال باید شرح را از دستگاه قضایی پیگیری کنید.

مدیر اداره ارشاد جرمی مرتکب نشده است/ اگر قرار به این‌گونه برخوردها باشد سنگ ر

این مقام محلی راجع به مشورت با مقامات استانی از جمله امام جمعه مشهد جهت حل این عنوان گفت: این عنوان ارتباطی با امام جمعه مشهد ندارد، طرف حساب عنوان دستگاه قضایی است.

فرماندار مشهد در تصویر العمل به اینکه ممکن است این نوع برخوردها با مقامات باعث نارضایتی عمومی شود، گفت: ما این روند را تأیید نمی کنیم و روند مناسبی نیست. البته اگر او به علت حاشیه های کنسرت برج سلمان بازداشت شده است باشد، تاجایی که ما اطلاع داریم، او در این عنوان نقشی نداشته و وظیفه قانونی خود را انجام داده است.

فرماندار مشهد در تصویر العمل به بازداشت مدیر اداره ارشاد این شهر گفت: ما این روند را تأیید نمی‌کنیم و این روند مناسبی نیست. اگر او به علت حاشیه‌های کنسرت برج سل

نوروزیان تأکید کرد: اگر قرار باشد با یک دستگاهی جهت انجام وظیفه قانونی خودش، این گونه برخورد شود، سنگ روی سنگ بند نمی شود و امنیت شغلی افراد به خطر می افتاد و حتماً اشکال دارد. مگر اینکه راجع به او پرسشها دیگری باشد که ما اطلاع نداریم و به ما هم نگفتند و اطلاع رسانی هم نکردند. ولی راجع به آنچه در این جریان (حاشیه های کنسرت برج سلمان مشهد) اتفاق افتاده هست، مدیر اداره ارشاد مشهد مشکلی نداشته است.

فرماندار مشهد افزود: مدیر اداره ارشاد به یک گروهی که شرایط مورد نیاز را داشته مجوز برگزار برنامه داده است که در حاشیه آن اشکالاتی به وجود آمده است و ازاین رو اونباید بازداشت شود چون به نظر می آید، افراد دیگری عامل این مسئله باشند. اگر مجوز بی مورد بوده است که یک بحث دیگری است ولی او مجوز به گروهی که شرایط اجرای این برنامه را داشته داده است و بر اساس کلیپی که در اینترنت پخش شده است این اتفاقات هم در داخل سالن برنامه نبوده در حاشیه برنامه رخ داده و ما هم تعجب می کنیم که آیا باید او باید بازداشت شود.

این مقام محلی در پاسخ به این سؤال که اگر مدیری در مجموعه شما مجوز بی موردی را صادر کند چه سازوکار قانونی جهت برخورد او وجود دارد؟ گفت: ممکن است هر مدیری عمداً و یا سهواً تخلفی داشته باشد که سازوکار پیگیری به آن در سیستم اداری وجود دارد ولی اگر جرمی باشد که دستگاه قضایی ورود می کند. تاجایی که ما اطلاع داریم و گزارشی که به ما شده است هست، مدیر اداره ارشاد جرمی مرتکب نشده است و به همین جهت می گویم که از دستگاه قضایی بپرسید. ایشان شاید جرمی مرتکب شده است است که ما اطلاع نداریم، اگر است باید معلوم شود. اگر بازداشت او راجع به حاشیه های برج سلمان است که اوجرمی مرتکب نشده هست؛ البته تشخیص جرم با دادستان است ولی همه متوجه هستند که برنامه چه بوده است.

مدیر اداره ارشاد جرمی مرتکب نشده است/ اگر قرار به این‌گونه برخوردها باشد سنگ ر

واژه های کلیدی: اداره | برنامه | قانونی | بازداشت | در حاشیه | فرماندار | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs