سربروس آموزش اموزش میلیون دستگاه فرهنگیان

سربروس: آموزش اموزش میلیون دستگاه فرهنگیان آموزش پرورش اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری فردی ایرانی به نام بهزاد مصری به اتهام حمله‌ هکری و لو دادن فیلمنامه‌ی سریال بازی تاج و تخت متهم شد

مقامات فدرال آمریکا فردی ایرانی به نام بهزاد مصری را به حمله‌ی هک به سرورهای شبکه‌ی اچ‌بی‌اُ و لو دادن فیلمنامه‌ی سریال GOT متهم کرده‌اند.

فردی ایرانی به نام بهزاد مصری به اتهام حمله‌ هکری و لو دادن فیلمنامه‌ی سریال بازی تاج و تخت متهم شد

فردی ایرانی به نام بهزاد مصری به اتهام حمله هکری و لو دادن فیلمنامه ی سریال بازی تاج و تخت متهم شد

عبارات مهم : سریال

مقامات فدرال آمریکا فردی ایرانی به نام بهزاد مصری را به حمله ی هک به سرورهای شبکه ی اچ بی اُ و لو دادن فیلمنامه ی سریال GOT متهم کرده اند.

مقامات فدرال به تازگی فردی ایرانی به نام بهزاد مصری را به اتهام دست داشتن در حمله ی هکری امسال به شبکه ی اچ بی اُبازداشت کرده اند. به گفته ی مقامات امنیتی، مصری به سیستم کامپیوتری این شبکه ی بزرگ نفوذ کرده و فیلمنامه قسمت هایی از سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) را به همراه چند سریال دیگر که هنوز به صورت رسمی پخش نشده بودند، به دزدی برده هست. ظاهرا بهزاد مصری بعد از این کار، از مسئولین اچ بی اُ درخواست میلیون ها دلار پول در قالب بیت کوین کرده هست.

ظاهرا مصری در ماه می گذشته ، کمپینی تشکیل داده و با بهره گیری از شگردهایی خاص و از طریق حساب های کاربری کارمندان اچ بی اُ موفق شده است به درون سرورهای این غول دنیای تلویزیون نفوذ کند؛ وی آخر توانسته به قسمت های پخش نشده ی سریال های محبوبی مثل Ballers ،Room 104 و Curb Your Enthusiasm به همراه فیلمنامه ی سریال Game of Thrones دسترسی پیدا کند. مصری در ماه جولای ۲۰۱۷، ایمیل هایی تهدیدآمیز به مدیران اجرایی این شبکه فرستاده و از آن ها درخواست پول کرده است.

وی در ایمیل هایش تصاویری از یکی از شخصیت های سریال GOT به نام شاه شب (Night King) را قرار داده و زیر آن خبر هایی نظیر «برای اچ بی اُ آرزوی موفقیت دارم» نوشته است.

جون کیم که از مشهور ترین وکلای مدافع آمریکا به حساب می آید، در ویدیویی با بهره گیری از شعار سریال بازی تاج و تخت (Winter is Coming) میگوید که «زمستان جهت بهزاد مصری فرا رسیده است.» وی ادامه می دهد:

مصری با عواقب بدی مواجه خواهد شد. او نخواهد توانست بدون وحشت از دستگیر شدن از کشور عزیزمان ایران خارج شود. از امروز به بعد نام و تصویر مصری در لیست افراد تجت تعقیب FBI قرار خواهد گرفت.

مصری که در دنیای آنلاین از نام مستعار Skote Vahshat استفاده کرده، به مدیران شبکه گفته است که اگر آن ها ۵.۵ میلیون دلار با استفاده از بیت کوین به او پرداخت نکنند، تمامی داده هایی را که به دست آورده هست، منتشر می کند. حدودا یک هفته بعد، حرف های او رنگ واقعیت به خود گرفت و مصری بخش هایی از اطلاعات محرمانه ی اچ بی اُ را در سطح اینترنت پخش کرد. جالب است بدانید که این شبکه در آن وقت گفته بود فاش شدن این اطلاعات، ارتباطی به هکرها ندارد:

مدتی است خبر حملات سایبری علیه HBO در سطح اینترنت به شکلی گسترده پخش شده است هست. هکر(ها) ممکن است جهت جلب توجه رسانه ها، اطلاعات دزدیده شده است را فاش کنند؛ ولی بدانید ما قصد نداریم خودمان را درگیر این بازی کنیم.

دیدگاه شما در این باره چیست؟ آیا انتظار داشتید که هکر سرورهای اچ بی اُ، فردی ایرانی باشد؟

فردی ایرانی به نام بهزاد مصری به اتهام حمله‌ هکری و لو دادن فیلمنامه‌ی سریال بازی تاج و تخت متهم شد

واژه های کلیدی: سریال | میلیون | ایرانی | اطلاعات | استفاده | اطلاعات | فیلمنامه | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs