سربروس آموزش اموزش میلیون دستگاه فرهنگیان

سربروس: آموزش اموزش میلیون دستگاه فرهنگیان آموزش پرورش اخبار اجتماعی

آمادگی شرکت اوقاف جهت همکاری در تولید پایتخت ۶

مدیرکل روابط عمومی شرکت اوقاف گفت: ایجاد نشاط و خوش حالی همراه با آگاهی‌بخشی، یکی از الزامات جامعه سالم است و ما آماده‌ایم تا در صورت میل به تیم تول..

ادامه مطلب

خبرهای تازه از فیلمی با بازی گلاب آدینه و شمس لنگرودی

با آخر تدوین فیلم سینمایی «دوباره زندگی» به کارگردانی رضا فهیمی، صداگذاری این فیلم به وسیله علیرضا علویان در حال انجام است.  خبرهای تا..

ادامه مطلب

فردی ایرانی به نام بهزاد مصری به اتهام حمله‌ هکری و لو دادن فیلمنامه‌ی سریال بازی تاج و تخت متهم شد

مقامات فدرال آمریکا فردی ایرانی به نام بهزاد مصری را به حمله‌ی هک به سرورهای شبکه‌ی اچ‌بی‌اُ و لو دادن فیلمنامه‌ی سریال GOT متهم کرده‌اند. فر..

ادامه مطلب

پرویز پرستویی در هالیوود

فیلمبرداری «لس آنجلس – تهران» به کارگردانی تینا پاکروان روزهای نهایی فیلمبرداری را در لس‌آنجلس می‌گذراند.  پرویز پرستویی در هالیو..

ادامه مطلب

تام کروز با «ساخت آمریکا» به نبرد با پرفروش‌ها می‌رود

با شروع پخش فیلم تازه تام کروز با عنوان «ساخت آمریکا»، این فیلم به نبرد باکس آفیس در آخر هفته می‌رود تا ببیند چه جایگاهی در کنار رقبایی چون «کینگزمن۲» ..

ادامه مطلب

تصویر ، خبر تبریک پرویز پرستویی جهت موفقیت حاتمی‌کیا و حمیدیان

پرویز پرستویی خبر تبریکی را جهت ابراهیم حاتمی‌کیا و بابک حمیدیان در اینستاگرام منتشر کرد. خبر تبریک پرویز پرستویی جهت موفقیت حاتمی کیا و حمیدیان..

ادامه مطلب

عکس + بن فاستر به وارکرافت ۲ پیوست

بن فاستر بازیگر مطرح و آشنا شده است هالیوود دیروز طی مصاحبه‌ای در یک مراسم خیریه از حضور خود در فیلم سینمایی “وارکرافت ۲ ” خبر داد. ..

ادامه مطلب

«مادر قلب اتمی» دیگر توقیف نیست

به نظر می‌رسد نخستین وعده مدیران فرهنگی دولت تازه به مرحله عمل رسیده هست؛ و نتیجه این اتفاق را فردا با شروع پخش فیلم «مادر قلب اتمی» به کارگردانی عل..

ادامه مطلب

به خاطر سرنوشت‌مان باید به حسن روحانی رای بدهیم / اصغر فرهادی

اصغر فرهادی در متنی از حسن روحانی به عنوان کاندیدای مورد حمایتش جهت ریاست جمهوری دولت دوازدهم حمایت کرده و گفته است: به خاطر سرنوشت‌مان باید به حسن روحانی ..

ادامه مطلب