سربروس آموزش اموزش میلیون دستگاه فرهنگیان

سربروس: آموزش اموزش میلیون دستگاه فرهنگیان آموزش پرورش اخبار اجتماعی

در سخت‌ترین شرایط مسئولیت استقلال را پذیرفتم/ عیادتم از پادووانی عیادتِ بدون عکاس بود! ، فتحی

سرپرست کلوب استقلال گفت: شاید در یکی از سخت‌ترین مقاطع قبولی کلوب استقلال در چند دهه اخیر را بنده پذیرفته‌ام و امیدوارم بتوانم با کمک اعضای هیات مدیره و ..

ادامه مطلب

عالی ترین بازی کشور عزیزمان ایران در جام جهانی بود/ یک امتیاز کم آوردیم ، کی‌روش

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران با اظهار رضایت از عملکرد بازیکنانش در بازی با پرتغال، گفت: این مسابقه عالی ترین بازی ما در جام جهانی روسیه بود ..

ادامه مطلب

۹ پرده از زندگی «حسین هدایتی» و ثروت بی پایانش

حسین هدایتی را همه با پول هایش جهت پرسپولیس می شناسند. حداقل 15 سال است که نام او در فوتبال کشور عزیزمان ایران شنیده می شود. خیلی از آدم های متمول به فوتبال کشو..

ادامه مطلب

حرفهای اینترنت را باور نکنید/ دستمزدی که می‌خواهم منصفانه است ، شفر

سرمربی استقلال می‌گوید که در بازی قبلی با الریان قطر تعداد زیادی مصدوم داشت ولی از عملکرد تیمش بسیار راضی ست. شفر: حرفهای اینترنت را باور ن..

ادامه مطلب

کریمی از حمایت مطلق من برخوردار است / برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: زیباترین خاطراتم را از علی کریمی و نسل طلایی فوتبال کشور عزیزمان ایران دارم و به داشتن شاگردی چون او افتخار می‌کنم.&nbs..

ادامه مطلب

زنگا اصلی‌ترین گزینه سرمربیگری استقلال است

به گزارش تسنیم، جلسه هیئت مدیره کلوب استقلال جهت گزینش سرمربی این تیم بعد از استعفای علیرضا منصوریان امروز (شنبه) برگزار می شود و پیش از برگزاری این جلسه..

ادامه مطلب

تصویر العمل کاریکاتوری پوتین به جواد خیابانی!

در حاشیه گزارش بازی ایران-ازبکستان محمدرضا میرشاه ولد این کارتون را در خبر ورزشی منتشر کرد. تصویر العمل کاریکاتوری پوتین به جواد خیابانی! عبا..

ادامه مطلب

رونمایی از طرح احتمالی آدیداس جهت تیم‌ملی فوتبال

به گزارش خبرآنلاین؛ رکت آدیداس که به تازگی با فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران جهت تامین البسه تیم ملی به توافق رسیده چندین طرح را به صورت آزمایش..

ادامه مطلب

قرارداد کرانچار جهت دو فصل دیگر تمدید شد

به گزارش مهر، قرارداد زلاتکو کرانچار، سرمربی کروات سپاهان جهت دو فصل دیگر تمدید شد. قرارداد کرانچار جهت دو فصل دیگر تمدید شد عبارات مهم : ..

ادامه مطلب

کاوه و طارمی با ارزش ترین بازیکنان ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا

گلزنی کاوه رضایی و حضور او در جمع بازیکنان سه گله لیگ قهرمانان آسیا تنها اتفاق خوب جهت عملکرد شخصی بازیکنان در لیگ قهرمانان بود. . کاوه و..

ادامه مطلب